PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35915}

Dwa tygodnie na miłość

Two Weeks Notice
6,6 81 546
ocen
6,6 10 1 81546
5,5 6
ocen krytyków
Dwa tygodnie na miłość
powrót do forum filmu Dwa tygodnie na miłość

Po ciagnącej się w nieskończoność "Masz wiadomość" i naiwnej "Kate & Leopold" trafiła mi się kolejna beznadziejna komedia romantyczn made in USA... Do zobaczenia "Dwóch tygodni na miłość" zachęcił mnie Hugh Grant, który i tym razem nie zawiódł... Amerykańskim "romantykom komediowym" ;] brakuje brytyjskiego polotu, lekkości i oryginalności... Czy kiedykolwiek Amerykanie stworzą coś porównywalnego do "Dziennika Bridget Jones" albo do mojej ulubionej komedii romantycznej "To właśnie miłość"... :]

miriam_b

Hejka, ja też uwielbiam Dziennik Bridget Jones i To właśnie miłości (Jedne z moich ulubionych filmów), ale bardzo lubię amerykańskie komedie romantyczne;) Nawet jeśli naiwne, to zawsze można odejść z uśmiechem z kina i mieć dobry nastrój przez resztę dnia ;) A to jest cel takich komedii, że przech chilke świat widzi się na różowo ;p Bardzo lubię Dwa ygodnie na miłość;) Pozdro

Lady_Marmalade

nie uwazam zeby 'masz wiadomosc' sie ciągnelo,a 'kate i leopold' to faktycznie troszeczke naciagane. 'dwa tygodnie...' to zabawny filmik, mozna go obejzec w smutne jesienne wieczory(tak na poprawe humoru, zamiest czekolady)

ocenił(a) film na 7
miriam_b

Mam zupełnie przeciwne zdanie w temacie "Masz wiadomość" i "Dziennika Bridget..."
A tak poza tym, tego drugiego nie nazwałabym komiedią romantyczną. :) Nie widzę nic romantycznego w ślepej miłości do palanta. :))) To już dramat raczej. :)

Ps. Brytyjskie filmy nigdy nie były i nie będą lekkie.

ocenił(a) film na 8
miriam_b

Chyba troszeczkę presadzasz :P Ja bardzo lubię amerykańskie romansidła z humorem :D I chociaż ten film jest słabszy od "Dziennika Bridet Jones" to nie jest taki zły ;) Przynajmniej mi się podobał :))

m_a_c_88

chyba niepowazny jestes briget jones to nuda jak nei wiem..i wcale nie śmieszne

miriam_b

cieakawym jest jak amerykanie mogą nie mieć pojęcia o komediach romantycznych, skoro to właśnie oni są prawie całkowicie odpowiedzialni z stworzenie tego gatunku?
Polecam taki wspaniałe amerykańskie filmy z tego gatunku jak:
- Dziewczyna na Pożegnanie
- Annie Hall
- Tylko Ty
- Francuski Pocałunek
- Zakochany bez Pamięci

na pewno wiele osób dodałoby jeszcze kilka perełek o których nie pamiętałem pisząc ten post, ale myslę, że już te wyżej wymienione filmy pozwolą Ci odzyskać wiarę w amerykańską komedię romantyczną ;)

pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
miriam_b

"Masz Wiadomosc" jest cuuudowne :))

ocenił(a) film na 10
miriam_b

Nie wiem co masz do "Masz wiadomość" i "Dwa tygodnie na miłość", ale ja uważam że te dwa filmy są naprawdę śmieszne i dobre. Jeśli o mnie chodzi to nie jestem zagorzałą fanką "Dziennika Bridget Jones".

ocenił(a) film na 5
miriam_b

mi sie tam bardzo podobal "jak strcic chlopaka w 10 dni" to byla dopiero komedia romantyczna "dwa tygodnie na milosc" to szmira

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones